Renovatio świadczy usługi z zakresu szeroko pojętej obróbki strumieniowo-ściernej. Działamy praktycznie w każdej gałęzi przemysłu. Od szkiełkowania stali kwasoodpornej i szkiełkowania aluminium, do sodowania linii przemysłowych. Piaskujemy i śrutujemy stal czarną niezależnie od gabarytów. W naszej ofercie posiadamy także sodowanie, które idealnie nadaje się do usuwania powłok lakierniczych, brudu, smarów olejów w sytuacji, kiedy powierzchnia czyszczona nie może zostać przegrzana, czy też chropowata. Zajmujemy się renowacją w branży motoryzacyjnej. Sodowanie aut, motocykli, piaskowanie felg, piaskowanie ram. Piaskowanie betonu to kolejna z naszych usług, którą stosuje się przede wszystkim do usuwania mleczka z betonu w celu zwiększenia przyczepności. Czyścimy przepusty na autostradach, oczyszczalnie ścieków, świeże betony wymagające obróbki. Działamy prężnie również na rynku konserwacji zabytków. W skład naszych usług wchodzą: piaskowanie cegły, piaskowanie piaskowca, piaskowanie kamienia. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do oczyszczania niskociśnieniowego. Do zabytkowej cegły stosuje się przede wszystkim pudrowanie. Jest to bezinwazyjna technika oczyszczania pudrami niskim ciśnieniem. Każde z tych usług można stosować w osłonie wodnej. Pudrowanie idealnie nadaje się do oczyszczania piaskowca, czy też kamienia. W naszej ofercie posiadamy również czyszczenie chemiczne cegły. Wykorzystujemy oczyszczarki które były używane przy pracach restauracyjnych takich prestiżowych obiektów jak: ReichstagWestminster AbbeyBuckingham PalaceLuwr czy Katerdra Notre Dame. Wykonujemy także usługi hydrofobizacji oraz anty graffiti. Oferujemy kompleksową renowację elewacji z cegły. Fugowanie, spoinowanie, usuwanie fugi, wymiana cegły, koloryzacja, kitowanie ubytków. Poza tym podejmujemy się takich zleceń jak: czyszczenie klinkieru, czyszczenie kostki brukowej, czyszczenie drewna. Usuwanie mchów, nalotów atmosferycznych, brudu na dachach, elewacjach tynkowanych i innych.

RENOVATIO POWSTAŁO W 2008 ROKU I PRĘŻNIE ROZWIJAŁO SIĘ PRZEZ LATA. DZISIAJ WPSÓŁPRACUJEMY Z FIRMAMI Z CAŁEJ POLSKI JAK I ŚWIADCZYMY USŁUGI POJEDYŃCZYM KLIENTOM. JEŻELI MACIE PAŃSTWO JAKIEKOLWIEK PYTANIA TO ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.

WYBRANE REFERENCJE

Sprawdź co mówią o nas firmy, z którymi współpracowaliśmy…

Warto powiedzieć, że firma dużo zyskuje w oczach klientów, ponieważ celuje w innowacyjność i postęp.
IG PARTNER
Piotr Gąsior
Rekomenduję firmę Renovatio jako solidną, wiarygodną w pełni przygotowaną do wykonania zadań, posiadającą nowoczesny sprzęt i działającą zgodnie z przepisami BHP.
SRB POLSKA
Jarosław Schulz