OFERUJEMY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI USŁUGI Z ZAKRESU TOCZENIA I FREZOWANIA CNC ORAZ SPAWANIA MIG, MAG, TIG. POSIADAMY SPECJALNE UPRAWNIENIA WYMAGANE DLA BRANŻY KOLEJOWEJ.

TOCZENIE I FREZOWANIE CNC

Dysponujemy tokarką HWACHEON Hi-Tech 230B. Jesteśmy w stanie toczyć elementy do fi 400. Maszyna posiada możliwość frezowania i wiercenia poprzecznego oraz wzdłużnego na oprawkach z napędzanymi narzędziami. Dysponujemy dużym zestawem narzędzi, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać praktycznie każdemu zadaniu. Zachęcamy do kontaktu z nami i wysyłaniu zapytań ofertowych, do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym profesjonalizmem. Każdego klienta traktujemy poważnie, stawiamy na stałą współpracę i zajmujemy się pojedynczymi zleceniami. Zobacz nasze realizacje i skontaktuj się z nami! Posiadamy również sterowaną numerycznie frezarkę CNC wraz z podajnikami, która zapewnia nam możliwość sprawnej realizacji seryjnych zleceń produkcyjnych przy całkowitej powtarzalności wykonywanych detali. Dokładność i skrócony czas pracy to nie wszystkie zalety, jakie charakteryzują obróbkę CNC. Zalicza się do nich także oszczędności. Obróbka metali CNC jest powszechnie wykorzystywana w zakładach przemysłowych i produkcyjnych, ponieważ niesie ze sobą wiele korzyści. W ramach świadczonej usługi zapewniamy różne rodzaje toczenia (zgrubne, lekko-zgrubne, pół-wykańczające, wykańczające). Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm funkcjonujących w branży: przemysłowej ,motoryzacyjnej, maszynowej, budowlanej, itp.

Skontaktuj się z nami w sprawie wyceny:

SPAWANIE MIG, MAG, TIG

Spawamy stal nierdzewną jak i czarną. Spawamy MIG, MAG, TIG. Mamy wykwalifikowanych spawaczy z ogromnym doświadczeniem, certyfikatami i umiejętnościami na najwyższym poziomie. Sprostamy każdemu zleceniu. Spawamy głównie konstrukcje – od małych, po duże gabaryty. Zachęcamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy. Specjalizujemy się głównie w spawaniu konstrukcji, ram, zbiorników, linii produkcyjnych itd. W naszej ofercie znajdziecie Państwo trawienie i pasywację. Jest to jeden z koniecznych procesów wykonywanych na detalach idący do branży spożywczej. Spawamy konstrukcje ze stali czarnej. Posiadamy własną śrutownię oraz malarnię, więc jesteśmy w stanie po spawaniu przygotować detal do malowania i wykonać usługę „na mokro” według specyfikacji.