We OFFER

hight quality for small and big companies

sandblasting / shotblasting

Our services in the field of abrasive blasting include sandblasting and shotblasting.

Sandblasting/Shotblasting

En BEZINWAZYJNE CZYSZCZENIE CEGŁY I PIASKOWCA

En Odnawianie swojego domu pozwala na przywrócenie mu blasku chwały. Powinieneś zadbać o dach jak i elewacje. Dla nas nie ma materiału, który byłby nie możliwy do odnowienia. Jesteśmy w stanie poradzić sobie zarówno z drewnem, cegłami jak i mniej standardowymi materiałami. Zobacz całą ofertę.

Czyszczenie cegły

En SZTUKATORSTWO I FUGOWANIE

En Przy oczyszczaniu zabytkowych obiektów oferujemy Państwu usługi z zakresy sztukatorstwa i fugowania.

Sztukatorstwo i fugowanie

Glassblasting

This mechanical surface treatment process improves resistance to pitting and stress corrosion. The glass blasting process is aimed at cleaning the surface and generate compressive stresses in the surface layer – these stresses are needed due to the strengthening of the surface layer of material, and obtaining the necessary mechanical properties of the surface.

Glassblasting

EN PIASKOWANIE, ŚRUTOWANIE ORAZ FREZOWANIE BETONU

EN Nie każda powierzchnia gotowa jest do dalszych prac na niej. Większość powierzchni po pracach budowlanych musi zostać odpowiednio oczyszczona. Nasze olbrzymie doświadczenie zapewnia wysoką jakość przygotowania powierzchni pod malowanie, papę, hydroizolacje oraz poliuretan i polimocznik.

Blasting services of concrete

En SODABLASTING CZYLI BEZINWAZYJNE CZYSZCZENIE

En Nie każdą powierzchnie jest łatwo oczyścić tak aby nie została ona naruszona. Jednak metoda sodowania jest bardzo zaawansowana i opanowaliśmy ją do perfekcji. Metoda ta może być stosowana w warunkach szczególnego ryzyka ponieważ jest bezpieczna nawet tak gdzie inne metody mogą wywołać pożar czy też bardzo niebezpieczne iskrzenie.

Soda blasting

En CZYSZCZENIE MASZYN

En Połączenie stosowanych przez nas technik czyszczenia, pozwala nam na kompleksową renowację zaniedbanych i zniszczonych maszyn oraz linii technologicznych.

Czyszczenie maszyn

En CZYSZCZENIE GRAFFITI ORAZ SYSTEMY ANTYGRAFFITI

En Dzięki naszym metodom usuwanie farby z elewacji czy też usuwanie graffiti będą zdecydowanie prostsze. Oferujemy szereg metod usuwania graffiti oraz preparaty umożliwiające zabezpieczenie przed graffiti – preparaty antygraffiti a także zabezpieczenie przeciw wilgoci tzw zabezpieczenie hydrofobowe.

Czyszczenie graffiti

En TRAWIENIE I PASYWACJA

Prace trawienia i pasywacji wykonujemy następującymi metodami:

· kąpielowo
· natryskowo
· przepływowo
· pastami

Trawienie i pasywacja