SPRAWDŹ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ USŁUG

NASZA FIRMA

to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem

Nieprzerwanie od 2008 roku firma RENOVATIO z powodzeniem obsługuje zarówno największe międzynarodowe korporacje jak i małe lokale firmy w zakresie obróbki strumieniowo-ściernej. Renovatio świadczy usługi z zakresu szeroko pojętej obróbki strumieniowo-ściernej. Działamy praktycznie w każdej gałęzi przemysłu. Od szkiełkowania stali kwasoodpornej i szkiełkowania aluminium, do sodowania linii przemysłowych. Piaskowanie i śrutowanie stali czarnej niezależnie od gabarytów. W naszej ofercie posiadamy także sodowanie, które idealnie nadaje się do usuwania powłok lakierniczych, brudu, smarów olejów w sytuacji, kiedy powierzchnia czyszczona nie może zostać przegrzana, czy też chropowata. Zajmujemy się renowacją w branży motoryzacyjnej. Sodowanie aut, motocykli, piaskowanie felg, piaskowanie ram. Sodowanie usuwa lakiery z powierzchni czyszczonej bez uszkadzania samej powierzchni czyszczonej. Idelanie nadaje się również do czyszczenia klinkieru. Piaskowanie betonu to kolejna z naszych usług, którą stosuje się przede wszystkim do usuwania mleczka z betonu w celu zwiększenia przyczepności. Czyścimy przepusty na autostradach, oczyszczalnie ścieków, świeże betony wymagające obróbki.

Działamy prężnie również na rynku konserwacji zabytków. W skład naszych usług wchodzą: piaskowanie cegły, piaskowanie piaskowca, piaskowanie kamienia. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do oczyszczania niskociśnieniowego. Do zabytkowej cegły stosuje się przede wszystkim pudrowanie. Jest to bezinwazyjna technika oczyszczania pudrami niskim ciśnieniem. Każde z tych usług można stosować w osłonie wodnej. Pudrowanie idealnie nadaje się do oczyszczania piaskowca, czy też kamienia. W naszej ofercie posiadamy również czyszczenie chemiczne cegły. Wykorzystujemy oczyszczarki które były używane przy pracach restauracyjnych takich prestiżowych obiektów jak: Reichstag, Westminster Abbey, Buckingham Palace, Luwr czy Katerdra Notre Dame. Wykonujemy także usługi hydrofobizacji oraz anty graffiti. Oferujemy kompleksową renowację elewacji z cegły. Fugowanie, spoinowanie, usuwanie fugi, wymiana cegły, koloryzacja, kitowanie ubytków. Poza tym podejmujemy się takich zleceń jak: czyszczenie klinkieru, czyszczenie kostki brukowej, czyszczenie drewna. Usuwanie mchów, nalotów atmosferycznych, brudu na dachach, elewacjach tynkowanych i innych metodą sodowania. Zastosowanie naszych usług działa w ogromnym zakresie. Zapraszamy do kontaktowania się z nami. Służymy fachowym doradztwem. Działamy na terenie całego kraju!

1256

zrealizowanych umów
do tej pory

345

zakończone zlecenia
w 2014 roku

26

zatrudnionych specjalistów
na stałych kontraktach

2008

rok rozpoczęcia
działalności

WYBRANE REALIZACJE

zobacz czym możemy się pochwalić

Naszym klientom oferujemy szeroki zakres usług obróbki strumieniowo-ściernej m.in. stali nierdzewnej oraz aluminium materiałem szklanym. Jako jedni z nielicznych oferujemy usługę sodablasting w Polsce.

Zapewniamy kompleksowość w renowacji zabytkowych obiektów z czerwonej cegły, klinkieru czy piaskowca. Wykorzystujemy oczyszczarki które były używane przy pracach restauracyjnych takich prestiżowych obiektów jak: Reichstag, Westminster Abbey, Buckingham Palace, Luwr czy Katerdra Notre Dame.

SPICHRZE W IŁAWIE

Przeprowadziliśmy remont słynnego zabytkowego Spichrza w Iławie. Oprócz renowacji elewacji wykonaliśmy także nowe pokrycie dachowe.

Remont i renowacja w Bydgoszcz

Wykonaliśmy remont budynków infrastruktury Kanału Bydgoskiego. Oprócz renowacji elewacji przeprowadzaliśmy remonty dachów.

OFERTA USŁUG

dla dużych i małych firm, instytucji i klientów indywidualnych

Naszą działalność usługową dzielimy na kilka sektorów takich jak zabezpieczenia antykorozyjne, renowacja i konserwacja obiektów zabytkowych, oczyszczanie powierzchni budowlanych, sodowanie, trawienie i pasywacja stali KO.

Ciągłe monitorowanie rynku, powoduje iż nieustannie wprowadzamy nowe unikalne metody i narzędzia pracy a dotychczasowe usługi modyfikujemy i usprawniamy w celu zapewnienia jak najwyższej jakości.

ZAUFANIE

jesteśmy sprawdzoną firmą i wiarygodnym partnerem

RENOVATIOjest oficjalnym dostawcą usług dla Coca-Cola Hellenic, w skład którego wchodzi 28 krajów. Jesteśmy również kooperantami takich firm jak PESA, SPX Flow Technology, SRB, TP Konepajat, Towimor, Ciecholewski Wentylacje, Nyborg Mawent, Marrel Food i wielu innych.


KONTAKT

RENOVATIO

ul. Oskara Langego 12
85-791 Bydgoszcz

+48 72-72-72-816
biuro@renovatio.pl

Pełny kontakt