NASZA FIRMA

to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem

Nieprzerwanie od 2008 roku firma RENOVATIO z powodzeniem obsługuje zarówno największe międzynarodowe korporacje jak i małe lokale firmy w zakresie obróbki strumieniowo-ściernej. Renovatio świadczy usługi z zakresu szeroko pojętej obróbki strumieniowo-ściernej. Działamy praktycznie w każdej gałęzi przemysłu. Od szkiełkowania stali kwasoodpornej i szkiełkowania aluminium, do sodowania linii przemysłowych. Piaskowanie i śrutowanie stali czarnej niezależnie od gabarytów. W naszej ofercie posiadamy także sodowanie, które idealnie nadaje się do usuwania powłok lakierniczych, brudu, smarów olejów w sytuacji, kiedy powierzchnia czyszczona nie może zostać przegrzana, czy też chropowata. Zajmujemy się renowacją w branży motoryzacyjnej. Sodowanie aut, motocykli, piaskowanie felg, piaskowanie ram. Sodowanie usuwa lakiery z powierzchni czyszczonej bez uszkadzania samej powierzchni czyszczonej. Idelanie nadaje się również do czyszczenia klinkieru. Piaskowanie betonu to kolejna z naszych usług, którą stosuje się przede wszystkim do usuwania mleczka z betonu w celu zwiększenia przyczepności. Czyścimy przepusty na autostradach, oczyszczalnie ścieków, świeże betony wymagające obróbki.

Działamy prężnie również na rynku konserwacji zabytków. W skład naszych usług wchodzą: piaskowanie cegły, piaskowanie piaskowca, piaskowanie kamienia. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do oczyszczania niskociśnieniowego. Do zabytkowej cegły stosuje się przede wszystkim pudrowanie. Jest to bezinwazyjna technika oczyszczania pudrami niskim ciśnieniem. Każde z tych usług można stosować w osłonie wodnej. Pudrowanie idealnie nadaje się do oczyszczania piaskowca, czy też kamienia. W naszej ofercie posiadamy również czyszczenie chemiczne cegły. Wykorzystujemy oczyszczarki które były używane przy pracach restauracyjnych takich prestiżowych obiektów jak: Reichstag, Westminster Abbey, Buckingham Palace, Luwr czy Katerdra Notre Dame. Wykonujemy także usługi hydrofobizacji oraz anty graffiti. Oferujemy kompleksową renowację elewacji z cegły. Fugowanie, spoinowanie, usuwanie fugi, wymiana cegły, koloryzacja, kitowanie ubytków. Poza tym podejmujemy się takich zleceń jak: czyszczenie klinkieru, czyszczenie kostki brukowej, czyszczenie drewna. Usuwanie mchów, nalotów atmosferycznych, brudu na dachach, elewacjach tynkowanych i innych metodą sodowania. Zastosowanie naszych usług działa w ogromnym zakresie. Zapraszamy do kontaktowania się z nami. Służymy fachowym doradztwem. Działamy na terenie całego kraju!

1860

zrealizowanych umów
do tej pory

527

zakończone zlecenia
w 2014 roku

26

zatrudnionych specjalistów
na stałych kontraktach

2008

rok rozpoczęcia
działalności

RENOVATIO jest firmą specjalizującą się w obróbce strumieniowo-ściernej oraz rewitalizacji zabytkowych elewacji z cegły, piaskowca lub kamienia.

Zapewniamy kompleksowość w renowacji zabytkowych obiektów z czerwonej cegły, klinkieru czy piaskowca.

Naszym klientom oferujemy szeroki zakres usług obróbki strumieniowo-ściernej m.in. stali nierdzewnej oraz aluminium materiałem szklanym oraz stali węglowej śrutem staliwnym. Jako jedni z nielicznych oferujemy usługę SODABLASTING w Polsce.

NASZE ATUTY

to korzyści dla naszych Klientów

dbamy oraz nieustannie monitorujemy jakość i precyzję wykonania wszystkich świadczonych przez nas usług

dostosowujemy ofertę oraz czas wykonania do indywidualnych oczekiwań Klientów

usługi wykonujemy na terenie siedziby firmy lub bezpośrednio u Klienta

 posiadamy zespoły interwencyjne, w pełni mobilne, pracujemy w każdym rejonie Polski!